Zeldzaam Mooi Markt

Juist de niet alledaagse dingen maken deze markt zo bijzonder.
Zondag 6 juli is het alweer zover, de vijfde editie van de Zeldzaam Mooi Markt op een nieuwe, buitengewone, bijzondere evenementen locatie in Zwolle, namelijk de Koelwaterhal pal aan de IJssel.
De Koelwaterhal en het omliggende terrein zijn de perfecte locatie voor de Zeldzaam Mooi Markt. Deze markt wordt gevuld met zeldzaam mooie producten van lokale en regionale kunstenaars, ontwerpers en creatieve ondernemers. Alle producten zijn handgemaakt, zelfontworpen of in kleine oplages (lokaal) geproduceerd. Daarnaast worden er ook ambachtelijke (biologische) lekkernijen verkocht.
Luke Bridges is een singer-songwriter die alle hoeken van de popmuziek omarmt. Tijdens de Zeldzaam Mooi Markt zorgt Luke voor de muzikale omlijsting met een mix van covers, eigen werk en gezelligheid. Genieten dus!
Je kunt gaan picknicken op het terrein met lekkere, pure en (h)eerlijke producten van de bijzondere foodtrucks en foodkramen.
Bellenblaas kunstenaar Frans van de Kamp geeft tijdens de Zeldzaam Mooi Markt mega zeepbellen demonstraties voor jong en oud.
Ook is er een vlijmscherpe demonstratie van PSKnives met een mobiele smederij. Peter toont in diverse demonstraties de kunst van het messen smeden.
Datum: zondag 6 juli 2025 van 11:00 tot 18:00 uur
Locatie: Koelwaterhal, IJsselcentraleweg 30-32, 8015 PA Zwolle
Toegang: Gratis